Vítejte v golfovém outletu

Jedinečné boty BIION pouze na DREAMGOLF

Pokud to s golfem myslíte vážně, tak sami moc dobře víte, že bez dobrých golfových bot se prostě neobejdete.

Někteří šetřiví začátečníci se snaží tomuto dalšímu nákladu vyhnout. Brzy ale přijdou na to, že dobře odpálit míček v běžných lakýrkách, botaskách nebo dokonce sandálech je téměř nemožné. Nic naplat, když vám podkluzuje podrážka a nemůžete se spolehnout na pevnou stabilitu nohou, odpal nestojí za nic. Nemluvě o tom, že běžné boty nejsou uzpůsobené ke sportovním výkonům na golfovém hřišti. Kvalitní golfové boty jsou prostě nezbytností.

Pravděpodobně už alespoň jeden pár golfových bot máte, dost možná i víc. A teď se právem ptáte, proč zase nové boty? Vždyť ty, ve kterých hrajete nyní, jsou ještě docela dobré a už jste si na ně zvykli.

Stylové beztkaničkové boty BIION vám pomohou na golfovém hřišti vyniknout nejenom vaším golfovým uměním.

Golfové boty BIION pouze na DREAMGOLF.czObuv značky BIION pouze na DREAMGOLF.cz

Dokonalá stabilita při odpalu i bez tkaniček


Možná ve vás nepřítomnost tkaniček vzbuzuje obavy, ale nebojte se. Golfové boty BIION jsou vyrobeny ze speciálního materiálu EVA, který se anatomicky přizpůsobí vaší noze. Bota vaši nohu pohodlně ale pevně obejme. Díky tomu vám budou boty perfektně držet na nohách a nemusíte se obávat, že by vám někde nedržely nebo dokonce padaly.

Pro váš perfektní odpal jsou na podrážce antiadhezivní prvky proti proklouznutí. Patentované výstupky v šestiúhelníkovém tvaru včelích pláství vám zajistí dokonalou stabilitu na jakémkoliv povrchu a zároveň pomáhají absorbovat nárazy. Proč právě šestiúhelník? Protože tato struktura dokáže unést 25násobek vlastní váhy. Proto je také používají včely při stavbě úlů a lidé při stavbě letadel.
Boty BIION ani nebudete chtít sundat


Díky použitému ultralehkému materiálu EVA váží každá bota pouhých 260 g. Takto lehké boty můžete mít na nohách celý den a přitom je ani neucítíte.

Pohodlí vašich nohou po celý den zajišťují drobné terapeutické hrbolky, které s každým krokem dávají vašim nohám příjemnou masáž. Speciální větrací dírky na povrchu boty se postarají o příjemné mikroklima uvnitř boty a zajistí, aby měly vaše nohy dostatečný přístup vzduchu a nepotily se.

Díky materiálu EVA boty snadno během okamžiku omyjete vodou a za pár minut budou opět suché a připravené pro vaše nohy. Golfové boty BIION jsou také vysoce odolné vůči zápachům, takže se po celodenním nošení během náročného dne na hřišti nemusíte obávat, že by se z nich linul nepříjemný odér.


Golfové boty BIION koupim pouze na DREAMGOLF.czBoty BIION jsou jedinečně stylové

Odvážný styl pro ty, kteří nechtějí jít s davem


Golfové boty BIION nejsou jenom vysoce funkční a úžasně pohodlné, ale jsou především stylové. Boty BIION jsou tolik potřebnou svěží novinkou mezi klasickými nudnými botami, které obvykle vídáte na hřišti. A nejen tam.

Tvar bot vychází z klasických golfových oxfordek, ale díky novému materiálu a odvážným barevným kombinacím se boty mohou pochlubit stylovou moderní podobou. Nemusíte ani hrát golf, nebo vlastnit jachtu. Boty BIION jsou pro každého milovníka stylu s odvahou vystoupit z davu.