Vítejte v golfovém outletu

Přehled novinek golfových holí NIKE pro rok 2016

Je tomu tak každý rok a ani ten letošní přechodný 2016 není výjimkou. Výrobci golfového vybavení využívají technologického pokroku a přichází na trh s inovovaným vybavením pro všechny golfisty. Jednou z dlouhodobě nejvíce inovativních firem bývá NIKE, kde inovace a změna hry je základní filozofii značky. Aktuálně s vybavením NIKE hrají nejlepší hráči světa a vy se k nim můžete přidat.

Společnost NIKE si v tomto roce přichystala pro golfisty hodně zajímavých změn ve své nabídce golfového vybavení a máme se opravdu na co těšit. Do svých řad golfových atletů letos přibylo 15 nových hráčů, jako např. Brooks Koepka nebo Tony Finau. I oni už si nové hole testují a nemohou si je vynachválit. Nejnovější nabídka golfových holí pro rok 2016 se jmenuje NIKE VAPOR FLY a je patřičným důkazem snahy NIKE posunout golf zase o něco dále. Důležitá je také informace, že hole, konkrétně železa, se budou obměňovat ve dvouletém cyklu.

Celá nabídka golfových holí NIKE je složena z nových holí, ale také z holí, které přešly z nabídky pro rok 2015. Jedná se o dvě sady želez tzv. žiletek – kované hole, wedge a puttery. Vše je doplněno o úplně nové drivery, dřeva, hybridy, dvě nové sady želez pro střední a nižší HCP a dva úplně nové puttery, identické kopie putterů Roryho McIlroye a Tigera Woodse.

Pojďme se podívat na pár detailů z nové nabídky, na kterou se můžeme těšit od února 2016 v naší online nabídce na DREAMGOLF.cz


Nové golfové hole NIKE 2016

NOVÉ DRIVERY NIKE VAPOR FLY

Každý rok se drivery mění velmi významně a technologický pokrok je zde také znát v největší míře. Je to důvod, proč i NIKE nastavuje v kategorii driverů kratší obměňující cyklus. Všechny drivery jsou nové, tedy značně vylepšená verze loňských driverů a jsou, stejně jako v předešlé sezóně, rozděleny na 3 typy.

Drivery NIKE VAPOR FLY a VAPOR FLY PRO budou dostupné na DREAMGOLF.cz od února a NIKE VAPOR FLEX od března 2016.


Zásadní novinky:

 • Lehčí koruna hlavy driveru o 30%
 • Nižší položení těžiště a vyšší startovací úhel míčku
 • Úprava tvaru kompresního kanálu a snížení váhy
 • Upravená úderová plocha, lepší vlastnosti při dobře trefených ranách
 • Upravená zadní dutina pro získání lepší stability a odpouštění
 • Flex loft 2.0 vylepšená možnost nastavení loftu driveru umožňuje až 15 možností nastavení
 • Řada Vapor Flex 440 používá až na 60% hlavy hole patentovaný materiál RZN, titanovou zvětšenou úderovou plochu a hlavně systém vlastního nastavení přenesení váhy díky vyjímatelnému závaží pro změnu výšky letu míče a spinu
NIKE vapor flex driver
NIKE vapor fly pro driver
NIKE vapor fly driver

NIKE vapor driver 2016

NOVÁ FAIRWAYOVÁ DŘEVA NIKE VAPOR FLYOpět došlo k obměně a vylepšení kompletní nabídky dřev. Aby byla zachovaná konzistence, vycházejí dřeva ze stejných technologií, které byly použity u driverů výše. Jiné je pouze nastavení loftu Flexloft, každá hůl bude mít možnost +-1° od střední hodnoty. K sehnání budou hole s označení 3,5,7. Stejná dřeva používají již v tuto chvíli i nejlepší profesionální golfisti na tour.

Vy se na nová fairway dřeva NIKE můžete těšit od února 2016 na DREAMGOLF.cz

NIKE vapor fly fairway wood

NOVÉ HYBRIDY NIKE VAPRO FLY

I zde se můžeme těšit na technologicky nabitou a zcela novou nabídku holí. Hlavní požadavky moderního golfisty na hybridy jsou dle NIKE udělat z hybridu opravdovou náhražku železa a trefovat jednodušeji míčky než se železem. Podle prvních zpráv profesionálních golfistů, kteří mohli s holemi hrát, se to NIKE opět povedlo a hra s hybridem pro nás bude zase o něco zajímavější.

Konstrukce je kombinací technologií použitých u driverů a tvar je zase více inspirovaný u železa. V nabídce NIKE GOLF budou k dostání hybridy s možností nastavit si loft, ale i bez možnosti nastavení, tedy s pevným loftem s označením 2,3,4,5.

Hybridy NIKE dostupné na DREAMGOLF.cz od února 2016.


NIKE vapor fly hybrid

NOVÉ SADY ŽELEZ NIKE VAPOR FLY

V nabídce železných setů nám z loňského roku zůstaly dvě sady kovaných „žiletek“ Vapor pro a Vapor pro combo. Tyto hole používají profesionálové na tour, ale pro normálního smrtelníka to asi nebude úplně častá volba. Velmi zajímavé jsou nové sady holí NIKE VAPOR FLY PRO a VAPOR FLY. Tedy sady pro hráče s HCP středním a nižším. První zmíněné jsou navrženy tak, aby dávaly maximální vzdálenost a možnost trochu si rány tvarovat, navíc jsou provedené v luxusním designu, netypické černé barvě. Poslední sada holí NIKE VAPOR FLY jsou hole jak pro úplné začátečníky, tak i pro střední HCP nebo ženy. Hlavním cílem těchto holí je dosáhnout maximální vzdálenosti a co největší tolerance na hůř trefené rány.

Nové sady želez NIKE VAPOR FLY a NIKE VAPOR FLY PRO bude možné zakoupit na DREAMGOLF.cz od února 2016.


Zásadní novinky:

 • Nejzásadnější je novinka použití různých technologií v konstrukci hlavy hole v rámci jednoho setu pro dosažení maximálního výkonu všech holí
 • Vylepšené drážky na úderové ploše pro lepší kontrolu spinu a konzistenci ran
 • Vyztužená kostra, flexibilní líc hole a změna těžiště pro vyšší rychlost míče
 • Osazovat se budou vylepšenými a odlehčenými shafty a novými gripy

NIKE vapor fly iron
NIKE vapor fly pro iron

NABÍDKA PUTTERŮ NIKE 2016

Vybavení pro krátkou hru od společnosti NIKE doplnila pro letošní rok nová řada ORIGIN, dva nové puttery, precizně obráběná ocel 304SS a patentovaný materiál RZN použitý uprostřed, vylepšené drážky pro lepší rolování, ale hlavně naprosto identická podoba s puttery, se kterými hrají hráči Rory McIlroy a Tiger Woods.

Tyto nové puttery NIKE budou k dispozici od dubna roku 2015 na DREAMGOLF.cz

NIKE putter origin 2016 B1
WEDGE NIKE 2016

Všechny wedge zůstávají pro rok 2016 stejné jako v roce 2015. Možnost vybrat si broušené hlavy holí NIKE pro krátkou hru je tak beze změny.

Kompletní nabídka aktuálních wedge bude dostupná na DREAMGOLF.cz co nejdříve.

NIKE wedge dual sole
NIKE wedge square sole
NIKE wedge toe sweep
Buďte u toho až to začne

A získejte lepší cenu

Napište nám svůj email a my Vás budeme včas informovat s nabídkou

Po vložení emailu, Vám přijde potvrzení o přihlášení na email.

Děkujeme za Váš zájem