Vítejte v golfovém outletu

Značky


NIKE GOLF

Jedna z nejzásadnějších světových značek se sportovním zbožím. Ani golf neunikl této legendě a díky obrovským zkušenostem se sportovním vybavením přináší Nike Golf pro golfisty unikátní technologie a moderní sportovní design Golfového oblečení. Pokud berete golf jako sport a ne jen jako hru, je pro Vás Nike Golf tou pravou volbou.


Prohlédnout produkty

PUMA GOLF

Mladistvá a energická značka sportovního oblečení. Puma se do golfu snaží vnést trochu barevnosti a hravosti. Její barevné kombinace golfového oblečení jsou na golfovém hřišti opravdu velice výrazné a tak najde zalíbení u všech hravých golfistů. Vystupte ze zeleni golfového hřiště i vy a hoďte se do Pumy


Prohlédnout produkty

BIION

Žádné jiné golfové boty nejsou jako Biion. V Kanadě si řekli, že zkusí vymyslet úplně jiné golfové boty a tak vznikla značka Biion a její naprosto speciální gumové, všemuodolné boty na golf. Tvar si vypůjčili od klasických golfových oxfordek a vytvořili neuvěřitelně pestrou kolekci bot jaké tu ještě nebyly. Pokud se chcete odlišit na golfovém hřišti, tak Biion boty jsou pro Vás to pravé.


Prohlédnout produkty

NIKON

Japonská špička ve výrobě optiky známá po celém světě jako výrobce fotoaparátů, však nezahálí a svou vybroušenou technologii nabízí i pro golfisty a to jako jednooké laserové dálkoměry, které se v posledních letech, i díky povolení této techniky v rámci golfových turnajů, stávají stále oblíbenějšími pomocníky v měření vzdálenosti na golfovém hřišti.


Prohlédnout produkty

GARMIN

Americká firma zabývající se technologii GPS od roku 1989, vyrábí i mimo jiné speciální GPS zařízení pro golfisty. Díky těmto golfovým hračkám, v podobě hodinek nebo malé krabičky, zůstáváte po celou dobu hry na golfovém hřišti v obraze a přesné měření vzdáleností ke všem překážkám se stává údajem na displeji GPS.


Prohlédnout produkty