Vítejte v golfovém outletu

Možnosti dopravy

Bez spolehlivé dopravy to nejde

Možnosti dopravy v golfovém obchodě Dreamgolf.cz jsme pro vás vybrali tak aby si na své přišel opravdu každý zákazník. K dopravě svého balíčku si můžete zvolit jednu z následujících možností.

Česká pošta - Balík do ruky (CZ)

Česká pošta - Balík do ruky

Je expresní služba České pošty. Balík Vám bude doručen do druhého dne a to přímo na vaši adresu. Pokud Vás pošťák nezastihne doma, balík Vám nechá na vaší poště. O průběhu doručování Vás bude ČP informovat SMS a e-mailem.

Cena: 139 Kč bez dobírky

ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč


Uloženka.cz / HeurekaPoint - osobní odběr (CZ + SK)

Uloženka - HeurekaPoint

Je profesionální síť výdejních míst po celé České Republice a Slovensku. Zboží si vyzvednete podle toho, jak se to hodí vám, balík je zde uložen po sedm dní. Jakmile je balík připraven k vyzvednutí na vámi zvolené pobočce jste informováni SMS a emailem. v případě dobírky je ve většině případů možné na místě zaplatit platební kartou.

Cena: 79 Kč bez dobírky (ČR)

Cena: 120 Kč bez dobírky (SK)

ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč


DPD - doprava na adresu (CZ)

DPD - doprava na adresu

Je alternativní doprava na adresu, kterou můžete využít, pokud si chcete nechat balík zaslat třeba do práce. Do druhého dne od podání zásilky Vás bude řidič kontaktovat. O průběhu doručování jste informováni SMS, emailem nebo telefonicky. V případě dobírky není při předání bohužel možné platit platební kartou.

Cena: 149 Kč bez dobírky (CZ)

ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč