Vítejte v golfovém outletu

Nová kolekce oblečení NIKE GOLF jaro/léto 2016

NIKE GOLF 2016 na DREAMGOLF.cz


Nový rok a nová golfová sezóna je na obzoru. To samozřejmě znamená, že i nová kolekce oblečení na golf NIKE GOLF jaro/léto 2016 pro muže i ženy se nám už houpe na ramínkách. Zjistěte, na co se můžete těšit v nových kolekcích oblečení jedné z nejoblíbenějších sportovních značek světa a povyšte svůj golfový šatník na zcela novou úroveň.GOLFOVÁ KOLEKCE OBLEČENÍ NIKE TIGER WOODS JARO/LÉTO 2016
Již je tradicí značky NIKE GOLF, že každoročně nabízí kolekci s označení TW, tedy Tiger Woods Collection. Jak dlouho tomu tak ještě bude, se můžeme jen dohadovat. Nicméně Tiger je legenda a stačí, aby se ukázal párkrát za sezónu na hřišti a o oblíbenosti jeho kolekce i jeho samotného nemůže být pochyb. Všechno zboží označené logem TW je té nejvyšší možné kvality jakou značka NIKE GOLF dokáže produkovat. Mezi profesionály v tomto oblečení uvidíte pouze Tigera a odpovídá tomu také zpracování a použití materiálů, extrémní zaměření na pohyb golfisty, nejinovativnější prvky a technologie. NIKE GOLF Tiger Woods Collection je sice tou nejdražší, ale zároveň jednou z nejkvalitnějších golfových kolekcí oblečení pro golfisty na trhu.

PÁNSKÁ GOLFOVÁ KOLEKCE OBLEČENÍ NIKE GOLF JARO/LÉTO 2016


Klasická pánská kolekce oblečení jaro/léto 2016 od NIKE GOLF nám letos nabízí spoustu nových vzorů golfových triček, bund a sportovních mikin, nové barvy a také nový, resp. staronový typ límečku. Barevně se bude od kolekce loňské celkem dost lišit. Vloni všemu vévodily jasné a zářivé barvy v čele s jasně žlutou barvou Volt, letos se barvy napříč celou golfovou kolekcí pro muže uklidnily a tak nás čeká rok elegantního golfu. Těšit se můžeme hlavně na oblečení v šedé, černé, tmavě zelené, tmavě modré a oranžové. To vše je doplněno klasickou bílou barvou a relativně klidnými vzory. Moderní sportovní prvky jsou u nejlepších řad triček na golf pro muže samozřejmostí a maximální důraz na pohyblivost u horních vrstev oblečení je u NIKE GOLF to, co z něj dělá to pravé oblečení pro golfisty a jejich hru.


Kolekce Nike golf 2016 Rory McIlroy

Rory McIlroy

Kolekce Nike golf 2016 Scott Pinckney

Scott Pinckney

Kolekce Nike golf 2016 Thorbjorn Olesen

Thorbjorn OlesenDÁMSKÁ GOLFOVÁ KOLEKCE OBLEČENÍ NIKE GOLF JARO/LÉTO 2016Kolekce společnosti NIKE GOLF zaměřená na golfistky je rok od roku nejen větší, ale také je více sportovního typu. NIKE ustupuje od klasických golfových střihů oblečení a zanáší do golfu prvky oblíbené v dámských aktivních sportech jako je fitness nebo běh. Na nejnovější kolekci jaro/léto 2016 je to hodně vidět a o oblíbenosti hlavně mezi mladšími nebo sportovně založenými golfistkami nebude pochyb. NIKE GOLF také po dlouhé době přináší do golfové kolekce puntíky a nese se tak trochu na vlně „retro stylu“. Můžeme se tak těšit na sportovní tílka, spoustu moderních golfových triček bez knoflíčků a stojáčky místo klasických límečků. Opět v kolekci NIKE GOLF pro golfistky najdeme velice oblíbené a luxusní golfové šaty tentokrát bez límečku. Jedním z bestselleru bude opět sportovní vesta a doplněná o golfové mikiny s vysokým límcem, barevné sukně a lehké prodyšné bundy do zhoršeného počasí. Všechno oblečení z nové kolekce NIKE GOLF, je opět vyrobeno s maximálním důrazem na potřeby golfistů a vy se tak nemusíte bát omezení v pohybu. Barevně je oblečení NIKE GOLF pro jaro/léto 2016, stejně jako pánská kolekce, trochu umírněná a elegantnější oproti loňské kolekci. Těšit se můžeme na barvy tmavší, například na fialovou, jasně červenou, oranžovou, bílou a šedou.